O Nas

Tani nocleg ZabrzeApartamenty Zabrze – o  nas.

Oferujemy tani nocleg z Apartamenty Zabrze. Wynajmujemy mieszkania na dzień…. na tydzień… na miesiąc…

Apartamenty są wyposażone (np. pościel, ręczniki, wifi, TV) i gotowe do zamieszkania od zaraz. Tani nocleg Zabrze!

Portal Booking.com docenił nas: “Opinie sprawdzone w 100% Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.” W opinie gości – Obiekt “dobry” oceniony na 7.4 / 10.

 Oferujemy zniżki w zależności od długości pobytu. Szczegóły w cenniku.

 

Misja.

Naszą misją jest zapewnienie taniego noclegu w komfortowych warunkach, w przystępnej cenie, tak aby każdy z gości poczuł się jak w domu.

 

Pomagamy

Warto zdecydować się na nocleg z Nami.  Chętnie pomagamy w czasie pobytu. Organizujemy wycieczki po województwie Śląskiem w szczególności promujemy Zabrze i polecamy wizytę w Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego “Guido”. W miarę możliwości, zapewniamy także transport z dworca lub lotniska do apartamentu (nie gwarantowane).

 

Czystość i bezpieczeństwo

Nasz personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne. Po każdym pobycie gości, nasze obiekty są sprzątane i dezynfekowane środkami dezynfekcji oraz ozonatorami. 
Mieszkania przez nas udostępniane dla klientów, są przystosowane do samodzielnego zakwaterowania dzięki udostępnianiu gościom kodów do domofonów oraz kodów otwarcia drzwi. Dzięki takim rozwiązaniom, minimalizujemy kontakt gości z personelem, zapewniając maksimum bezpieczeństwa ze względu na epidemię COVID-12.

 

Serdecznie zapraszamy! Apartamenty Zabrze.