Kwarantanna Noclegi Zabrze

Kwarantanna Noclegi  Zabrze

Kwarantanna Noclegi Zabrze.

Oferujemy tanie noclegi kwarantanna Zabrze.  Wynajmujemy mieszkania na 10 dni w cenie 1000 zł za cały pobyt (14 dni – 1260 zł). 

Mieszkania są wyposażone (np. pościel, ręczniki, wifi, TV) i gotowe do zamieszkania od zaraz. 

 

Nasz personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne. Po każdym pobycie gości, nasze obiekty są sprzątane i dezynfekowane środkami dezynfekcji oraz ozonatorami. 

Mieszkania przez nas udostępniane dla klientów, są przystosowane do samodzielnego zakwaterowania dzięki udostępnianiu gościom kodów do domofonów oraz kodów otwarcia drzwi. Dzięki takim rozwiązaniom, minimalizujemy kontakt gości z personelem, zapewniając maksimum bezpieczeństwa ze względu na epidemię COVID-12.

Naszą misją jest zapewnienie taniego noclegu w komfortowych warunkach, w przystępnej cenie, tak aby każdy z gości poczuł się jak w domu.

Kwarantanna – przymusowe czasowe odosobnienie (z łac. quarantena, wł. quaranta giorni, czyli 40 dni) ludzi, zwierząt, roślin lub towarów, co do których istnieje podejrzenie, że mogą być roznosicielami chorób zakaźnych. Stosuje się w celu zapobieżenia rozprzestrzeniania się epidemii lub epizootii[1]. Nazwa pochodzi od trwającego do 40 dni okresu, podczas którego przybysze do Republiki Raguzy byli oddzielani od mieszkańców[2].

Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi, definiuje kwarantannę jako: „odosobnienie osoby zdrowej, która była narażona na zakażenie, w celu zapobieżenia szerzeniu się chorób szczególnie niebezpiecznych i wysoce zakaźnych” (Dz.U. z 2019 r. poz. 1239). Kwarantanna dotyczy osób zdrowych natomiast odosobnienie osób chorych na chorobę zakaźną lub podejrzanych o chorobę zakaźną nazywane jest izolacją. Z kolei ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt, definiuje kwarantannę jako: „odosobnienie zwierząt w celu ich obserwacji lub badania, które ma na celu wykluczenie możliwości przeniesienia lub rozprzestrzenienia choroby zakaźnej zwierząt” (Dz.U. z 2020 r. poz. 1421). Odpowiednikiem kwarantanny dla zwierząt chorych i podejrzanych o chorobę zakaźną jest odosobnienie.

Najstarszy udokumentowany przypadek tymczasowego odosobnienia grupy podejrzanej o chorobę pochodzi z 1374 z Reggio nell’Emilia[2].”

[Źródło: Wikipedia]

Serdecznie zapraszamy! Apartamenty Zabrze.