Ceny Noclegi Zabrze

Cennceny noclegi zabrzeik wynajmu apartamentów

125 zł / noc – to cena wyjściowa a jej wysokość może ulec zmianie w zależności od liczby zakwaterowanych osób i długości pobytu.

Uwaga!
  • Cennik Nocleg Zabrze może ulec zmianie w każdej chwili a ceną wiążącą jest cena podana przez Wynajmującego w trakcie rezerwacji online lub poprzez telefon / email.
  • Rezerwacja online odbywa się na podstawie ceny wyjściowej za jedną noc pobytu a ewentualne zniżki są uwzględniane w zależności od długości pobytu.
  • Goście mogą dokonać wstępnej rezerwacji przez system rezerwacji on-line umieszczony na stronach www.apartamenty-zabrze.pl, www.tani-nocleg.zabrze.pl, telefonicznie pod numerami zamieszczonymi na stronach internetowych lub mailowo – ab.silesia@gmail.com.
  • Właściciel honoruje płatności za pomocą karty kredytowej lub przelewu tradycyjnego lecz tylko po wcześniejszym uzgodnieniu na etapie procesu rezerwacji.
  • „Rezerwacja Standard” – Rezerwacja dokonywana na podstawie zadatku w wysokości 15-30% ceny całkowitej płatnej przelewem na konto podane przez Właściciela lub kartą płatniczą, poprzez system szybkich płatności udostępniony przez Wynajmującego. W sytuacji, gdy wpłata nie zostanie odnotowana we wyznaczonym przez Wynajmującego terminie, zastrzega On sobie prawo do wolnego zadysponowania apartamentem, tzn. do zarezerwowania go dla innego Gościa. Z uwagi na opóźnienia w realizacji zleceń płatniczych, prosimy o wysyłkę potwierdzenia dokonania przedpłaty mailem na adres ab.silesia@gmail.com. Gość ma prawo do rezygnacji z rezerwacji apartamentu, ale przedpłata nie podlega zwrotowi, chyba że przewidują to warunki rezerwacji serwisów rezerwacyjnych pośredniczących w rezerwacji. Skrócenie pobytu powinno być dokonane co najmniej 7 dni przed planowanym przyjazdem. Jeżeli zdecydują się Państwo na zmianę na mniej niż 7 dni przed przyjazdem, cena nie może ulec zmianie. W tytule zapłaty należy podać numer rezerwacji, imię i nazwisko Gościa oraz termin przyjazdu. Niezidentyfikowane wpłaty będą odsyłane na konto, z którego zostały przelane, po odjęciu kosztów administracyjnych. Jeżeli numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail podane przy dokonywaniu rezerwacji wstępnej są nieprawidłowe, Właściciel może anulować rezerwację.
  • „Rezerwacja bezzwrotna” – Rezerwacja z wymaganą przedpłatą w wysokości całej kwoty wynajmu płatnej w terminie określonym w warunkach wstępnej rezerwacji. W przypadku płatności kartą płatniczą cała kwota wynajmu zostanie pobrana z karty w dniu rezerwacji. Tej rezerwacji nie można anulować. W przypadku skrócenia pobytu lub całkowitego anulowania rezerwacji z karty kredytowej Gościa zostanie pobrana opłata w wysokości 100% ceny pobytu. W sytuacji, gdy wpłata nie zostanie odnotowana we właściwym terminie, Wynajmujący zastrzega sobie prawo do wolnego zadysponowania apartamentem, tzn. do zarezerwowania go dla innego Gościa. Z uwagi na opóźnienia w realizacji zleceń płatniczych, prosimy o wysyłkę potwierdzenia dokonania przedpłaty mailem na adres ab.silesia@gmail.com. Gość ma prawo do rezygnacji z rezerwacji apartamentu, ale zadatek nie podlega zwrotowi.
  • Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068

Apartamenty Zabrze zapraszają!

Okres pobytu Zniżka
Cena za pobyt min.1 noc  
Cena za pobyt min. 7 nocy – ok. 10%
Cena za pobyt min. 14 nocy – ok. 19%
Cena za pobyt min. 30 nocy – ok. 30%